Trwa ładowanie...
d3qkp6f

Naznaczony

Najnowsze informacje
3.1
(39 głosów)
Oceń:
d3qkp6f

Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie.

Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka nie potrafi wyjaśnić. Wezwani na pomoc eksperci od paranormalnych zjawisk stają przed wyzwaniem, które przekracza ich możliwości. Po wezwaniu na pomoc medium (Lin Shaye) rozpoczyna się walka o przetrwanie, której stawką jest życie syna, opętanego przez siły z innych wymiarów.

Kluczem do rozwiązania sprawy jest przeszłość Josha i jego wspomnienia z dzieciństwa, które wymazał z pamięci. Z pomocą medium, żony i matki (Barbara Hershey ), postara się do nich wrócić.

James Wan i Leigh Whannell, budując mroczny klimat filmu "Naznaczony", złożyli hołd klasykom horroru lat siedemdziesiątych.

Naznaczony
Tytuł oryginalny

Insidious

Gatunek

fantasy, horror, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

22.07.2011

Czas trwania

103 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qkp6f
d3qkp6f
d3qkp6f