Trwa ładowanie...
d2gio44

Nieodebrane połączenie

Najnowsze informacje
2.9
(123 głosy)
Oceń:
2
1
d2gio44

Jak będzie brzmiała twoja śmierć? Kolejne osoby odbierają przerażające wiadomości głosowe, zawierające nagrania z ostatnich chwil ich życia. Wiadomości można wprawdzie usunąć, jednak ich liczba ciągle się zwiększa.

Beth Raymond (Shannyn Sossamon) nie może otrząsnąć się po tym, jak w przeciągu kilku dni jest świadkiem śmierci dwójki swoich znajomych, którzy giną w straszliwych okolicznościach.

Co gorsza, wie, że oboje otrzymali wcześniej mrożące krew w żyłach wiadomości – zapis ostatnich, przerażających wydarzeń, jakie rozegrały się tuż przed ich śmiercią. Choć wydaje się to niemożliwe, połączenia zostały zarejestrowane parę dni przed tragicznymi zdarzeniami, a okoliczności i czas śmierci tych osób zostały bardzo dokładnie opisane w proroczych wiadomościach.

Policja twierdzi, że Beth postradała zmysły. Innego zdania jest tylko detektyw Jack Andrews (Edward Burns), którego siostra zginęła w dziwnym wypadku, łudząco przypominającym wydarzenia związane ze śmiercią znajomych Beth.

Jack i Beth postanawiają połączyć siły. Wspólnie pracują więc nad rozwiązaniem zagadki złowieszczych telefonów. Kiedy jednak są coraz bliżej odkrycia prawdy, telefon Beth odzywa się upiornym dźwiękiem, a na wyświetlaczu pojawia się komunikat: „Jedno nieodebrane połączenie”...

Nieodebrane połączenie
Tytuł oryginalny

One Missed Call

Gatunek

horror, mystery, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

11.04.2008

Czas trwania

87 min.

Obsada

Podziel się opinią

2
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gio44
d2gio44
d2gio44