Trwa ładowanie...
ycipk-2gd27a
ycipk-2gd27a

Niespokojni - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

W filmie "Restless" nieuleczalnie chora na raka, piękna Annabel Cotton pełna jest radości życia i umiłowania natury. Natomiast nastoletni Enoch Brae po śmierci rodziców w wypadku samochodowym zupełnie stracił wszelkie chęci do życia. Kiedy tych dwoje przypadkowo spotyka się na pogrzebie, pojawia się między nimi niespodziewana nić porozumienia związana z postrzeganiem świata.

Światem Enocha jest m.in. jego najlepszy przyjaciel Hiroshi (RYŌ KASE), który okazuje się być duchem pilota kamikadze. Annabel jest zafascynowana teoriami Karola Darwina i życiem wszelkich stworzeń. Dowiadując się o zbliżającej się śmierci Annabel, Enoch oferuje jej pomoc w zmierzeniu się z ostatnimi chwilami życia, kusząc los, a nawet samą śmierć.

Kiedy pojawia się między nimi uczucie, odważnie stawiają czoła temu, co jeszcze kryje dla nich świat. Walcząc z bólem i gniewem, biorą odwet na życiu i wprowadzają własne zasady. Ich niezwykła podróż zaczyna wkrótce kolidować z nieubłaganym upływem czasu i naturalną koleją losu, jaką ma być śmierć Annabel.

Wyreżyserowany przez Gusa Van Santa, film RESTLESS opowiada o złożonej i poruszającej podróży przez życie Annabel i Enocha, dzięki której będą w stanie zaakceptować samych siebie. Ich związek, który dzielą z przyjaciółmi i rodziną udzieli im najważniejszej lekcji w życiu – że każdy koniec ma swój własny rodzaj narodzenia się na nowo, a miłość jest nieśmiertelna.

Tytuł oryginalny

Restless

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

25.11.2011

Czas trwania

91 min.

Obsada
ycipk-2gd27a

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-2gd27a
ycipk-2gd27a