Trwa ładowanie...
d4k856d

Niespokojni

Najnowsze informacje
3.1
(18 głosów)
Oceń:
d4k856d

W filmie "Restless" nieuleczalnie chora na raka, piękna Annabel Cotton pełna jest radości życia i umiłowania natury. Natomiast nastoletni Enoch Brae po śmierci rodziców w wypadku samochodowym zupełnie stracił wszelkie chęci do życia. Kiedy tych dwoje przypadkowo spotyka się na pogrzebie, pojawia się między nimi niespodziewana nić porozumienia związana z postrzeganiem świata.

Światem Enocha jest m.in. jego najlepszy przyjaciel Hiroshi (RYŌ KASE), który okazuje się być duchem pilota kamikadze. Annabel jest zafascynowana teoriami Karola Darwina i życiem wszelkich stworzeń. Dowiadując się o zbliżającej się śmierci Annabel, Enoch oferuje jej pomoc w zmierzeniu się z ostatnimi chwilami życia, kusząc los, a nawet samą śmierć.

Kiedy pojawia się między nimi uczucie, odważnie stawiają czoła temu, co jeszcze kryje dla nich świat. Walcząc z bólem i gniewem, biorą odwet na życiu i wprowadzają własne zasady. Ich niezwykła podróż zaczyna wkrótce kolidować z nieubłaganym upływem czasu i naturalną koleją losu, jaką ma być śmierć Annabel.

Wyreżyserowany przez Gusa Van Santa, film RESTLESS opowiada o złożonej i poruszającej podróży przez życie Annabel i Enocha, dzięki której będą w stanie zaakceptować samych siebie. Ich związek, który dzielą z przyjaciółmi i rodziną udzieli im najważniejszej lekcji w życiu – że każdy koniec ma swój własny rodzaj narodzenia się na nowo, a miłość jest nieśmiertelna.

Niespokojni
Tytuł oryginalny

Restless

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

25.11.2011

Czas trwania

91 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k856d
d4k856d
d4k856d