Trwa ładowanie...
d3zqfvd

Nigdy w życiu!

Najnowsze informacje
4.1
(5111 głosów)
Oceń:
6
d3zqfvd

To opowieść o kobiecie, której jednego dnia wali się bezpieczny świat, w którym żyła i która zaczyna walczyć o swoje życie i szczęście, znajduje swoje miejsce na ziemi, buduje dom - i za to wszystko spotyka ją nagroda w postaci wielkiej, szczęśliwej miłości.

Judyta, bohaterka filmu, mieszka w Warszawie, jest mężatką, ma 16-letnia córkę, Tosię. Większość czasu spędza w domu gotując, sprzątając i wychowując córkę. Stara się być dobrą żona i matką, choć dorastająca córka weszła właśnie w okres "burzy i naporu" i dostarcza Judycie nieco problemów. Mąż - biznesmen jest bardzo zajęty. Judyta dorabia odpisując na listy czytelnikom popularnego pisma kobiecego.

Pewnego dnia mąż, Tomasz, informuje niczego nie spodziewająca się Judytę o tym, że ma kochankę, więcej - że niebawem będzie miał z nią dziecko. Na początku żąda rozwodu i samochodu, obiecuje zostawić wspólne mieszkanie Judycie i Tosi. Jednak już po sprawie rozwodowej zmienia zdanie - mieszkanie zatrzyma on, gdyż odziedziczył je po swoich dziadkach. Proponuje, by Judyta wraz z Tosią przeniosły się do ciasnej, obskurnej kawalerki. Judyta jest załamana, nie wyobraża sobie życia w takich warunkach. Judyta pod wpływem przyjaciółki Uli podejmuje desperacką decyzję - za część wartości kawalerki kupuje położony pod Warszawą kawałek ziemi.

Scenariusz filmu powstał na kanwie bessellerowej powieści Katarzyny Grocholi, pod tym samym tytułem, nazywanej przez krytykę 'polską Bridget Jones'.

Podziel się opinią

6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zqfvd
d3zqfvd
d3zqfvd