Trwa ładowanie...

Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha

Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha
d3bsypa

Po tym, jak David Lynch ogłosił, iż nie będzie brał udziału w realizacji nowych odcinków "Miasteczka Twin Peaks", w sieci pojawiły się głosy sprzeciwu.

- Po roku i czterech miesiącach negocjacji, zrezygnowałem, ponieważ nie otrzymałem tylu pieniędzy, ilu potrzebowałem na zrealizowanie scenariusza - napisał w oficjalnym oświadczeniu David Lynch. - W tym tygodniu zacząłem dzwonić do aktorów, informując, że nie będę reżyserować. "Miasteczko Twin Peaks" może jednak nadal powstać i trafić na antenę Showtime. Uwielbiam ten projekt i żałuję, że sprawy tak się potoczyły.

Jak należało przypuszczać, internet zawrzał. Swoje zdanie na temat realizacji "Miasteczka Twin Peaks" wyrazili między innymi aktorzy cyklu, Mädchen Amick (Shelly Johnson), James Marshall (James Hurley), Sherilyn Fenn (Audrey Horne), Dana Ashbrook (Bobby Briggs) i Sheryl Lee (Laura Palmer). Pod tym adresem można sprawdzić wideo, w którym artyści mówią, czym byłoby "Miasteczka Twin Peaks" bez Davida Lyncha.

Chęć przedstawienia nowych 9 odcinków kultowej produkcji, stacja Showtime zapowiedziała jesienią. Do realizacji zaproszono zarówno Lyncha, jak i Marka Frosta.

Oryginalne dwa sezony "Miasteczka Twin Peaks" wyemitowała w latach 1900-1991 telewizja ABC. Lynch nakręcił później długometrażowy film nawiązujący do historii - "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną" (1992).

d3bsypa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bsypa