Trwa ładowanie...
d2sjljj

Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha
d2sjljj

Po tym, jak David Lynch ogłosił, iż nie będzie brał udziału w realizacji nowych odcinków "Miasteczka Twin Peaks", w sieci pojawiły się głosy sprzeciwu.

- Po roku i czterech miesiącach negocjacji, zrezygnowałem, ponieważ nie otrzymałem tylu pieniędzy, ilu potrzebowałem na zrealizowanie scenariusza - napisał w oficjalnym oświadczeniu David Lynch. - W tym tygodniu zacząłem dzwonić do aktorów, informując, że nie będę reżyserować. "Miasteczko Twin Peaks" może jednak nadal powstać i trafić na antenę Showtime. Uwielbiam ten projekt i żałuję, że sprawy tak się potoczyły.

Jak należało przypuszczać, internet zawrzał. Swoje zdanie na temat realizacji "Miasteczka Twin Peaks" wyrazili między innymi aktorzy cyklu, Mädchen Amick (Shelly Johnson), James Marshall (James Hurley), Sherilyn Fenn (Audrey Horne), Dana Ashbrook (Bobby Briggs) i Sheryl Lee (Laura Palmer). Pod tym adresem można sprawdzić wideo, w którym artyści mówią, czym byłoby "Miasteczka Twin Peaks" bez Davida Lyncha.

d2sjljj

Chęć przedstawienia nowych 9 odcinków kultowej produkcji, stacja Showtime zapowiedziała jesienią. Do realizacji zaproszono zarówno Lyncha, jak i Marka Frosta.

Oryginalne dwa sezony "Miasteczka Twin Peaks" wyemitowała w latach 1900-1991 telewizja ABC. Lynch nakręcił później długometrażowy film nawiązujący do historii - "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną" (1992).

d2sjljj

Podziel się opinią

Share

d2sjljj

d2sjljj