Trwa ładowanie...
dmetqrq

Odrobina nieba

Najnowsze informacje
3.4
(37 głosów)
Oceń:
5
1
dmetqrq

„Odrobina nieba” (ang. A Little Bit of Heaven) to amerykański komediodramat z 2011 roku w reżyserii Nicole Kassell. W rolach głównych występują Kate Hudson i Gael García Bernal. Scenariusz napisał Gren Wells. Film wyprodukowali John Davis, Adam Schroeder, Mark Gill i Robert Katz. Muzykę skomponował Heitor Pereira.

„Odrobina nieba” to umiejscowiona w Nowym Orleanie romantyczna historia młodej dziewczyny, która nieoczekiwanie zakochuje się w swoim lekarzu. Marley Corbett (Kate Hudson) jest młodą, piękną i przebojową kobietą, która boi się miłości i ma problem z zaangażowaniem się w poważny związek.

Wrodzone poczucie humoru pomaga jej utrzymywać dystans i nie traktować rzeczywistości zbyt poważnie, ale wszystko w jej życiu zmienia wizyta u lekarza Juliana Goldsteina (Gael Garcia Bernal). Marley i Julian odkrywają uczucia, których nie doświadczyli nigdy wcześniej.

Główną rolę w filmie zagrała nominowana do Oscara Kate Hudson, a towarzyszyła jej plejada wybitnych aktorów – laureatka Oscara Kathy Bates, Whoopi Goldberg, Gael Garcia Bernal, Lucy Punch, Romany Malco, Rosemarie DeWitt, Steven Weber, Peter Dinklage oraz Treat Williams.

Odrobina nieba
Tytuł oryginalny

A Little Bit of Heaven

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

10.02.2012

Czas trwania

106 min.

Obsada
dmetqrq

Podziel się opinią

5
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmetqrq
dmetqrq
dmetqrq