Trwa ładowanie...
olivia munn

Olivia Munn w "Ride Along 2"

Share
Olivia Munn w "Ride Along 2"
d297s24

Olivia Munn negocjuje warunki udziału w sequelu komedii "Ride Along" z Kevinem Hartem i Ice Cube'em w rolach głównych.

Film, którego premiera odbyła się na początku roku, przedstawiał losy spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

d297s24

Komedia, którą wyreżyserował Tim Story, przyniosła zaskakujące zyski. Po zaledwie miesiącu w kinach na konto projektu wpłynęło około 120 milionów dolarów, choć jego realizacja kosztowała zaledwie 25 milionów. Nic więc dziwnego, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu kontynuacji.

W drugiej części obrazu Kevin Hart i Ice Cube przejadą się do Miami. W obsadzie produkcji znalazł się też Benjamin Bratt, a teraz obsadę ma zasilić Olivia Munn.

Za kamerą ponownie stanie Tim Story. Nad scenariuszem, podobnie jak przy pierwszej części, pracują znów Phil Hay i Matt Manfredi.

Premierę "Ride Along 2" zapowiedziano na 15 stycznia 2016 roku.

Olivia Munn rozpocznie wkrótce prace na planie trzeciego sezonu serialu "Newsroom". Na dużym ekranie aktorkę będzie można podziwiać od 4 lipca w horrorze "Zbaw nas od złego". W lutym 2015 roku do kin trafi natomiast komedia "Mortdecai" z Munn w obsadzie.

d297s24

Podziel się opinią

Share
d297s24
d297s24