Trwa ładowanie...

Oscary 2012: Transmisja gali w Canal+

Share
Oscary 2012: Transmisja gali w Canal+
Źródło: oscars.org
d36jmjj

W nocy z 26 na 27 lutego 2012 o 2:30 CANAL+ jako jedyna polska stacja telewizyjna przeprowadzi relację na żywo z 84. gali wręczenia Oscarów. Transmisję poprzedzi półgodzinna relacja live z czerwonego dywanu przed Kodak Theatre.

Wcześniej o 1:30 CANAL+ pokaże poświęcony tegorocznej gali magazyn Agnieszki Egeman „Oscarowe studio”. Program będzie zrealizowany w technice stereoskopowej i równolegle emitowany w CANAL+ 3D. Ponadto, we wszystkie wtorki lutego CANAL+ zaprezentuje filmy nominowane lub wyróżnione Nagrodą Akademii w ubiegłym roku.

Transmisja z gali wręczenia Oscarów 2012 w CANAL+ rozpocznie się w nocy z 26 na 27 lutego o 2:30. Poprzedzi ją półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Kodak Theatre. W Warszawie w „Oscarowym studiu”, które rozpocznie się o 1:30 wydarzenia z Los Angeles będą śledzili Kuba Mikurda i Michał Oleszczyk oraz zaproszeni goście. Podczas relacji z czerwonego dywanu oraz kilkunastu wejść w trakcie gali będą oni na gorąco komentowali to, co wydarzy się na Hollywood Boulevard. Zrealizowany w technice stereoskopowej program będzie można oglądać równolegle w CANAL+ 3D.

d36jmjj

Widzów, którzy nie będą śledzili uroczystości przyznania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej na żywo, CANAL+ zaprasza na skróconą, 90 minutową relację z imprezy we wtorek, 28 lutego o 21:00.

We wszystkie wtorki lutego poprzedzające emocjonującą relację z Hollywood, CANAL+ pokaże premierowo filmy, które święciły triumfy podczas ubiegłorocznej oscarowej gali. Będą to nominowane do Nagrody Akademii: słynny dokument Banksy’ego „Wyjście przez sklep z pamiątkami”, animacja „Iluzjonista” Sylvaina Chometa, a także „Hej, skarbie” (6 nominacji, w tym nagrody dla Mo’Nique w najlepszej drugoplanowej roli kobiecej i Geoffreya Fletchera za najlepszy scenariusz adaptowany). W niedzielę 26 lutego, tuż przed transmisją oscarowej gali CANAL+ pokaże „Jak zostać królem”, zwycięzcę ubiegłorocznych OSCARÓW, nagrodzonego 4 statuetkami: najlepszy film roku, najlepsza reżyseria - Tom Hooper, najlepsza główna rola męska – Colin Firth
oraz najlepszy scenariusz oryginalny – David Seidler.

Poznaj rekordzistów oscarowych nominacji:

d36jmjj

Podziel się opinią

Share
d36jmjj
d36jmjj