Trwa ładowanie...
d4fjdcc

Paranormal Activity

Najnowsze informacje
3.4
(93 głosy)
Oceń:
Share
d4fjdcc

Dla młodej, dobrze zarabiającej pary koszmar rozpoczyna się w dniu, w którym wprowadza się ona do położonego na przedmieściach nowego domu. Od tej chwili towarzyszy jej przeświadczenie, iż poza nimi w domu mieszka "coś", co nie pozwala im spokojnie żyć i uaktywnia się w nocy.

Szczególnie kiedy śpią. A przynajmniej próbują. Wrażenie to szczególnie dotyczy Katie, która przez całe życie czuła się osaczona przez paranormalne siły.

Dla jej chłopaka, Micah obsesją staje się zbadanie, co tak naprawdę dzieje się w domu. Zakręcony na punkcie nowinek technologicznych i gadżetów, Micah wydaje tysiąc dolarów na cyfrową kamerę, którą umieszcza w nogach łóżka w sypialni. Kamera ta staje się medium, które ma posłużyć do rozwikłania tajemnicy.

Zdaniem Katie paranormalne zjawisko nie jest zadowolone z takiego rozwiązania, a pojawienie się w domu nowego gadżetu powoduje jego eskalację.

Kamera pracuje, podczas gdy Katie coraz bardziej oddala się od Micah, którego fascynacja zjawiskiem powoli przeradza się w obsesję.

Paranormal Activity
Tytuł oryginalny

Paranormal Activity

Gatunek

horror, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

20.11.2009

Czas trwania

86 min.

Obsada
d4fjdcc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fjdcc
d4fjdcc
d4fjdcc