Trwa ładowanie...
d7wwb8v

Paranormal Activity

Najnowsze informacje
3.4
(93 głosy)
Oceń:
1
d7wwb8v

Dla młodej, dobrze zarabiającej pary koszmar rozpoczyna się w dniu, w którym wprowadza się ona do położonego na przedmieściach nowego domu. Od tej chwili towarzyszy jej przeświadczenie, iż poza nimi w domu mieszka "coś", co nie pozwala im spokojnie żyć i uaktywnia się w nocy.

Szczególnie kiedy śpią. A przynajmniej próbują. Wrażenie to szczególnie dotyczy Katie, która przez całe życie czuła się osaczona przez paranormalne siły.

Dla jej chłopaka, Micah obsesją staje się zbadanie, co tak naprawdę dzieje się w domu. Zakręcony na punkcie nowinek technologicznych i gadżetów, Micah wydaje tysiąc dolarów na cyfrową kamerę, którą umieszcza w nogach łóżka w sypialni. Kamera ta staje się medium, które ma posłużyć do rozwikłania tajemnicy.

Zdaniem Katie paranormalne zjawisko nie jest zadowolone z takiego rozwiązania, a pojawienie się w domu nowego gadżetu powoduje jego eskalację.

Kamera pracuje, podczas gdy Katie coraz bardziej oddala się od Micah, którego fascynacja zjawiskiem powoli przeradza się w obsesję.

Paranormal Activity
Tytuł oryginalny

Paranormal Activity

Gatunek

horror, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

20.11.2009

Czas trwania

86 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7wwb8v
d7wwb8v
d7wwb8v