Trwa ładowanie...
d2cvaf7

Paris Hilton

Najnowsze informacje
2.7
(4683 głosy)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Nowy Jork, Nowy Jork, USA

Filmografia:
d2cvaf7

Dziedziczka olbrzymiej fortuny rodziny Hiltonów, założycieli i właścicieli słynnego imperium hotelowego oraz aspirująca aktorka. Największa niewiadoma Hollywood, jednak by utwierdzić fanów, że jednak dobrze mówili o niej „aktorka” zagrała w horrorze „Dom woskowych ciał”, za którego* została nominowana do Złotej Maliny*.

Jej trampoliną do popularności był „wyciek”(zapewne kontrolowany) do Internetu amatorskiego filmu porno, rejestrującego jedną wspólną noc Paris i jej ówczesnego chłopaka Ricka Salomona. Film ten został potem wydany także na kasetach wideo, a Paris utrzymuje, że wszelkie związane z nim przychody przeznacza na cele charytatywne.

Pojawiła się w epizodycznych rólkachm.in. w filmach „Wonderland” (2003 reż. James Cox), “Kot”, “Mama na obcasach”, “House of Wax” i komedii “Pledge This!”. Amerykańscy widzowie oglądają ją także w telewizyjnym reality-show 'The Simple Life'. W 2006 roku zagrała w "Szampańskim życiu". Z kolei w 2008 roku widzieliśmy ją w "Repo! The Genetic Opera" oraz w obrazie "Muza i meduza".

Paris Hilton charakteryzuje się tym, że ma dużo pieniędzy i nie wstydzi się ich wydawać. Jej największą umiejętnością jest prezentowanie się przed kamerą, opanowała to do perfekcji.

Paris ma wyjątkową umiejętność wypatrywania obiektywów fotograficznych. Gdy któryś pojawi się na horyzoncie od razu robi jedną ze swych wyćwiczonych przed lustrem póz (na "łamie mnie w krzyżu" najczęściej), uwypukla usteczka, eksponując tym samym kości policzkowe pokryte warstwą różu ze starannie położonym podkładem i – zdjęcie gotowe! Hilton ma na swoim koncie różne ekscesy. Jest osobą, której lakoniczne powiedzonka stawały się nie raz hitem w naszych Cameronkach.

Paris była swego czasu także właścicielką psa rasy chihuahua, Tinkerbell. Jednakże najpierw zgubiła swojego pupila, potem go porzuciła dla "bardziej słodkiego" psiaka, w końcu* psa zastąpiła fretką, małpką, a następnie, zdaje się, kozą*. Ostatnio znowu widziano Paris z Tinkerbell. Ciekawe tylko jak długo pies będzie się cieszyć zainteresowaniem swojej pani.

W swoim CV może dopisać zawód „piosenkarka”, gdyż Hilton podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Brothers . Na debiutancką płytę dziedziczki hotelarskiej fortuny trafiło nagranie zatytułowane „My Mistake”. Tekst piosenki nawiązuje do sławetnej seks kasety „1 Night In Paris” ukazującej lubieżne igraszki Hilton i jej ówczesnego chłopaka.

Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, we wrześniu 2006 została skazana na karę grzywny, trzyletni nadzór sądowy oraz zawieszenie ważności prawa jazdy w okresie nadzoru sądowego. We wrześniu 2010 sąd w Las Vegas skazał ją za posiadanie kokainy na rok więzienia w zawieszeniu, 200 godzin prac społecznych i przymusową kuracje odwykową.

Romansowała z aktorami takimi jak: Leonardo DiCaprio, Colin Farrell, Edward Furlong, Vincent Gallo, Jamie Kennedy, Jared Leto, Mark Philippoussis, Simon Rex, milionerem Brandonem Davis, bokserem Oscarem De La Hoya i modelem Jasonem Shawem.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cvaf7
d2cvaf7
d2cvaf7