Trwa ładowanie...
d45m43h

Pasażer

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
d45m43h
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Pasażer” to dobre kino akcji ze śmiertelną łamigłówką na pierwszym planie. Trzyma w napięciu, a wartka fabuła wiedzie widza bez wytchnienia do samego finału.

Pasażer – opis fabuły

Film „Pasażer” pozwala widzowi odbyć podróż pociągiem bez trzymanki. Akcja zaczyna się bowiem w momencie, gdy główny bohater, agent ubezpieczeniowy Michael MacCauley wsiada, tak jak każdego ranka i popołudnia przez ostatnie 10 lat, do pociągu podmiejskiego. To nie będzie jednak jego kolejna standardowa podróż do domu.

Do Michaela przysiada się bowiem w pewnym momencie tajemnicza kobieta o imieniu Joanna, która zdaje się wiedzieć całkiem dużo o mężczyźnie. Od słowa do słowa przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Michael ma znaleźć w pociągu pasażera, którego wcale nie powinno tam być. W razie odmowy albo niepowodzenia zginą wszyscy pasażerowie pociągu, sam Michael i jego rodzina. Michaelowi nie pozostaje nic innego jak podjąć rękawicę. Rusza w wyścig z czasem i przeznaczeniem. Czy bohaterowi uda się rozwikłać zagadkę i uratować siebie oraz innych?

W obsadzie „Pasażera” nie brakuje gwiazd. Główną rolę odgrywa niezastąpiony w filmach akcji Liam Neeson, w tajemniczą Joannę wciela się zaś Vera Farmiga. „Pasażer” to kino akcji przyprawiające o dreszczyk emocji, który warto poczuć.

Pasażer – ciekawostki

Zdjęcia do filmu „Pasażer” nakręcono nie tylko w Stanach Zjednoczonych (Sacramento, Nowy Jork), ale również w Wielkiej Brytanii (Iver Health w Anglii).

Zobacz więcej najlepszych filmów akcji 2018.

Pasażer
Tytuł oryginalny

The Commuter

Gatunek

film akcji, film sensacyjny

Kraj produkcji

USA, Wielka Brytania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

10.01.2018

Data polskiej premiery

12.01.2018

Czas trwania

105 min.

Reżyser
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45m43h
d45m43h
d45m43h