Trwa ładowanie...
d11h2qm

Patrick Wilson opuszcza Ant-Mana

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick Wilson opuszcza Ant-Mana
d11h2qm

Patrick Wilson, Matt Gerald i Kevin Weisman zdecydowali się zrezygnować z udziału w nowej produkcji Marvel Studios o przygodach Ant-Mana.

Zmiana ta jest związana przede wszystkim z odejściem reżysera Edgara Wrighta, którego ostatecznie zastąpił Peyton Reed, twórca filmów "Sztuka zrywania" oraz "Jestem na tak". Rezygnacja Wrighta z realizacji dzieła pociągnęła za sobą kolejne zmiany, które dotknęły również scenariusz. W konsekwencji role jakie mieli zagrać Patrick Wilson, Matt Gerald i Kevin Weisman zostały mocno ograniczone lub w ogóle ominięte w nowej wersji.

Przypomnijmy, że w komiksach Marvela głównym bohaterem był pierwotnie doktor Pym, naukowiec, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów. Dzięki niej może on zmniejszyć się do wielkości mrówki. Później miejsce Pyma zajął Scott Lang, złodziej, który kradnie kostium Ant-Mana, żeby pomóc umierającej córce.

d11h2qm

Na dużym ekranie pojawią się obaj bohaterowie. Michael Douglas zagra Pyma, a Paul Rudd - Scotta Langa. W obsadzie superprodukcji znaleźli się również Evangeline Lilly, Michael Pena oraz David Dastmalchian.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się w sierpniu i będą realizowane w Atlancie. Premierę "Ant-Mana" zaplanowano na 17 lipca 2015 roku.

d11h2qm

Podziel się opinią

Share

d11h2qm

d11h2qm