Trwa ładowanie...

Pete Travis nie zostawi "Dredda"

Pete Travis nie zostawi "Dredda"Źródło: helios.pl
d39oeu3
d39oeu3

Pete Travis jednak pozostaje w ekipie filmu "Dredd".

W ostatnich dniach media poinformowały, że reżyser został zwolniony ze stanowiska i zastąpiony Aleksem Garlandem, scenarzystą i producentem "Dredda". Praca Travisa miała rzekomo nie przynieść pożądanych efektów. Dziś Travis i Garland wystosowali wspólnie oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśniają sytuację.

- "Dredd" jest owocem współpracy wielu oddanych, kreatywnych ludzi, na wszystkich etapach realizacji - czytamy w oświadczeniu. - Od samego początku postanowiliśmy kręcić ten film w nieco nieszablonowy sposób, co zostało źle zinterpretowane. Pete nie został zwolniony i pozostaje jedną z najważniejszych osób w ekipie, a Alex nie zamierza ubiegać się o stanowisko reżysera. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z naszego wspólnego dzieła.

Przypomnijmy, że w roli sędziego Dredda, którą spopularyzował przed laty Sylvester Stallone, będziemy podziwiać Karla Urbana. U jego boku występują m.in. Olivia Thirlby, Wood Harris i Lena Headey.

Premiera filmu planowana jest na wrzesień 2012 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d39oeu3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39oeu3