ycipk-gpp3c7

Pharrell i Gwen Stefani dla misia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pharrell i Gwen Stefani dla misia
ycipk-gpp3c7

Pharrell Williams i Gwen Stefani napisali piosenkę do filmu "Paddington".

Artyści połączyli siły, tworząc utwór zatytułowany "Shine". - Pharrell i Gwen są idealnym duetem i bez problemu udało im się oddać urok misia Paddingtona w swojej piosence - zachwala producent, Bob Weinstein.

Muzycy mieli okazję współpracować przy numerach "Hollaback Girl", "Can I Have It Like That" i najnowszym singlu wokalistki, "Spark the Fire". Williams ma też już na koncie pracę dla filmów do najmłodszych, odpowiadał bowiem za kompozycje do filmów "Jak ukraść Księżyc" i "Minionki rozrabiają". Z drugiego pochodzi nominowany do Oscara przebój "Happy".

ycipk-gpp3c7

Gadającego misia Paddingtona powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znalazła na stacji kolejowej Paddington angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Miś zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

Za adaptację popularnych książek dla dzieci o misiu Paddingtonie odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Zgodnie z obowiązującymi trendami dzieło jest hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI.

W obsadzie filmu znaleźli się Hugh Bonneville, Nicole Kidman, Sally Hawkins, Jim Broadbent, Peter Capaldi i Julie Walters. Głosu głównemu bohaterowi użyczył Ben Whishaw.

Frontmanka No Doubt ma na koncie dwa solowe longplaye "Love. Angel. Music. Baby." z listopada 2004 roku i "The Sweet Escape" z grudnia 2006 roku. Amerykanka pracuje obecnie nad trzecim albumem.

ycipk-gpp3c7

Dorobek Pharrella zamyka płyta "G I R L" z marca tego roku.

Do polskich kin dzieło trafi w styczniu.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-gpp3c7

ycipk-gpp3c7
ycipk-gpp3c7