Trwa ładowanie...
d2oh448
Aktualności

Powiększa się obsada serialu ''Snowfall''

Share
Powiększa się obsada serialu ''Snowfall''
Źródło: mat. dystrybutora
d2oh448

Tim Matheson i Camila Banus dołączyli do obsady pilotowego odcinka serialu "Snowfall", za reżyserię którego odpowiada John Singleton.

Akcja produkcji rozgrywać się będzie w latach 80. w Los Angeles i opowiadać o kokainowej epidemii, która nastąpiła po aferze Iran-Contras. Historia przedstawiona zostanie z perspektywy młodego, czarnoskórego chłopca z Compton, meksykańskiego wrestlera i agenta CIA oskarżonego o współpracę z rebeliantami z Contras.

Billy Magnussen zagra jedną z głównych postaci, Logana Millera, "czarną owcę" pewnej prominentnej rodziny, mężczyzny. Próbując wyjść z cienia ojca, angażuje się w handel kokainą. W obsadzie znaleźli się również Damson Idris, Sergio Peris-Mencheta, a teraz dołączyli Tim Matheson i Camila Banus. Matheson wcieli się w ojca Logana, George'a Milleri, a Banus sportretuje cieszącą się dostatnim życiem Lucię Villanuevę, córkę potężnego dilera narkotyków.

Tim Matheson ostatnio występował w serialu "Hart of Dixie", a Camila Banus jest najlepiej znana z udziału w operze mydlanej "Days of Our Lives".

d2oh448

Podziel się opinią

Share
d2oh448
d2oh448