ycipk-4hatm3
ycipk-4hatm3

Pracownik miesiąca - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Super Club” – największy supermarket w kraju. Najlepsze produkty i największe rabaty. Bycie jego klientem, to marzenie i wielki przywilej. Dla pracowników „Super Club” największym zaszczytem jest zdobycie nagrody Pracownika Miesiąca i umieszczenie swojego zdjęcia na sklepowej tablicy ogłoszeń.

Główni bohaterowie Zack Bradley (Dane Cook) i Vince Downey (Dax Shepard) pracują w „Super Club” już dziesięć lat, jednak ich kariera rozwija się w odmienny sposób.

Kasjer Vince chce stać się Pracownikiem Miesiąca już po raz siedemnasty. Ma nadzieję, że dzięki temu spełni się jego marzenie i zostanie szefem kasjerów. I dostanie nagrodę główną: samochód. Pomaga mu w tym służalczy kumpel Jorge (Efren Ramirez).

Pakowacz Zack, próżniak i leń, którego luzacki stosunek do obowiązków przysparza mu sympatyków wśród załogi, ale nie kierownictwa, po raz kolejny w tym roku ma szansę stać się najgorszym pracownikiem. Nie robi to na nim żadnego wrażenia.

ycipk-4hatm3

Jego nastawienie do pracy zmieni się, gdy do sklepu przyjdzie nowa kasjerka, piękna Amy (Jessica Simpson). Plotka, która pojawi się wraz z nią głosi, że ta super dziewczyna umawiała się do tej pory wyłącznie z wyjątkowo ambitnymi chłopakami, zdobywcami nagrody Pracownik Miesiąca.

Ponieważ kasjerka wpada w oko i Vince’owi i Zackowi, obaj postanawiają wziąć udział w rywalizacji o tytuł i tym samym o randkę z Amy.

Rozpoczyna się bezwzględna i prowadzona do upadłego walka.

ycipk-4hatm3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-4hatm3
ycipk-4hatm3