Trwa ładowanie...
dmd1tsz

Pracownik miesiąca

Najnowsze informacje
2.9
(478 głosów)
Oceń:
dmd1tsz

„Super Club” – największy supermarket w kraju. Najlepsze produkty i największe rabaty. Bycie jego klientem, to marzenie i wielki przywilej. Dla pracowników „Super Club” największym zaszczytem jest zdobycie nagrody Pracownika Miesiąca i umieszczenie swojego zdjęcia na sklepowej tablicy ogłoszeń.

Główni bohaterowie Zack Bradley (Dane Cook) i Vince Downey (Dax Shepard) pracują w „Super Club” już dziesięć lat, jednak ich kariera rozwija się w odmienny sposób.

Kasjer Vince chce stać się Pracownikiem Miesiąca już po raz siedemnasty. Ma nadzieję, że dzięki temu spełni się jego marzenie i zostanie szefem kasjerów. I dostanie nagrodę główną: samochód. Pomaga mu w tym służalczy kumpel Jorge (Efren Ramirez).

Pakowacz Zack, próżniak i leń, którego luzacki stosunek do obowiązków przysparza mu sympatyków wśród załogi, ale nie kierownictwa, po raz kolejny w tym roku ma szansę stać się najgorszym pracownikiem. Nie robi to na nim żadnego wrażenia.

Jego nastawienie do pracy zmieni się, gdy do sklepu przyjdzie nowa kasjerka, piękna Amy (Jessica Simpson). Plotka, która pojawi się wraz z nią głosi, że ta super dziewczyna umawiała się do tej pory wyłącznie z wyjątkowo ambitnymi chłopakami, zdobywcami nagrody Pracownik Miesiąca.

Ponieważ kasjerka wpada w oko i Vince’owi i Zackowi, obaj postanawiają wziąć udział w rywalizacji o tytuł i tym samym o randkę z Amy.

Rozpoczyna się bezwzględna i prowadzona do upadłego walka.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmd1tsz
dmd1tsz
dmd1tsz