Program TV na piątek: Seksmisja, Prawo Brooklynu i Transformers

Dziś w TV "Seksmisja", kultowa komedia, która od lat przyciąga przed telewizory widzów i cieszy się oglądalnością. Oprócz tego poleci, "Prawo Brooklynu" i "Transformes". Sprawdź, o której możesz obejrzeć filmy w TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Seksmisja" zawsze bawi tak samo.
"Seksmisja" zawsze bawi tak samo. (Materiały prasowe)
WP

"PRAWO BROOKLYNU"

Akcja rozpoczyna się w 1985 roku w Brooklynie, gdzie mieszka trójka przyjaciół: Michael Turner jr, Carmine Mancuso i Bobby Canzoneri. Jako mali chłopcy byli świadkami morderstwa dokonanego przez bezwzględnego gangstera Cesara, który zrobi wszystko, by wspiąć się na wyżyny mafijnej hierarchii. Po latach, kiedy jeden z nich zaczyna pracować dla mafii, ich przyjaźń i bezpieczeństwo wystawione zostają na ciężką próbę.

Telewizja WP - 20:00

WP

"DOBRZY SĄSIEDZI"

Kanada, rok 1995. Panuje sroga zima. Przed referendum w sprawie niezależności Quebecu niewielką dzielnicą Montrealu Notre-Dame-de-Grâce wstrząsa seria tajemniczych morderstw. Mieszkańcy starej kamienicy - nauczyciel Victor, wdowiec Spencer i kelnerka Louise - stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Każde z nich ma coś do ukrycia i nie wie, komu może, a komu nie powinno ufać.

Telewizja WP – 22:00

"SEKSMISJA"

Polsat postawił na kultową komedię. Trudno wobec tego ominąć taką produkcję. Oglądana poraz kolejny wciąż bawi tak samo. W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się w 2044 r. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu na Ziemi wybuchła wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są oni obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.

WP

POLSAT – 20:10

"TRASFORMERS"

Około 9 milionów lat przed naszą erą na planecie Cybertron wybuchła wojna pomiędzy dwiema rasami inteligentnych robotów: szlachetnymi Autobotami i okrutnymi Decepticonami. Zwycięstwo w nadal toczącej się walce byłoby możliwe dzięki przechwyceniu zaginionego przed wiekami źródła mocy. Artefakt zostaje odkryty na ziemskim biegunie przez pradziadka amerykańskiego nastolatka Sama Witwicky'ego. Wysłannicy Autobotów i Decepticonów wyruszają na Ziemię, by zdobyć cenny przedmiot będący w posiadaniu tajnej amerykańskiej agencji rządowej Strefa 7.

WP

20:00 - TVN

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP