Trwa ładowanie...

Program TV w sobotę: ''Medium'' największym hitem

Program TV w sobotę: ''Medium'' największym hitemŹródło: mat. dystrybutora
d2ks7qy
d2ks7qy

W sobotni wieczór prócz popisów kabaretowych, programy TV przygotowały kilka interesujących propozycji filmowych. Wśród hitów są między innymi „Medium” i „Śmierć nadejdzie jutro”. Co jeszcze można obejrzeć w weekend? Sprawdź wybrane filmowe hity, które znalazły się w WP Program TV.

„Medium” opowiada historię trzech osób, które w różny sposób zostały doświadczone przez śmierć. Choć ich losy są ze sobą zupełnie niepowiązane, bohaterów łączy wątpliwość, czy istnieje jakaś forma życia po śmierci. I tak, poznajemy George’a – pracownika fabryki, który okazuje się być tytułowym medium, dziennikarkę Marie cudem ocalałą podczas tajlandzkiego tsunami oraz dwunastoletniego chłopca, który musi pogodzić się ze śmiercią brata bliźniaka. „Medium” to tajemniczy i nieco pogmatwany obraz ludzkiej psychologii zmieszany z konwencją fantasy. Absolutny hit numer jeden w sobotni wieczór.
„Medium” – TVN, g. 22:45

d2ks7qy

Kolejna część serii o słynnym agencie brytyjskiego wywiadu przynosi ponownie wiele pościgów, zwrotów akcji i oczywiście pięknych kobiet. James Bond (Pierce Brosnan) po ponad roku spędzonym w koreańskim więzieniu zostaje wypuszczony na wolność. Jego przełożeni mają jednak spore obawy co do tego, czy ich as nie zdradził podczas tortur pilnie strzeżonych tajemnic państwowych. Bond musi za wszelką cenę ratować swoją licencję oraz karierę. Pomogą mu w tym dwie zjawiskowe kobiety Jinx (Halle Berry) i Miranda Frost (Rosamund Pike).
„Śmierć nadejdzie jutro” – TVP 1, g. 20:25

„List w butelce” to romantyczna historia Theresy Osborne (Robin Wright Penn), która podczas zwykłej przechadzki po plaży znajduje tytułową wiadomość wetkniętą w szklany pojemnik. Autorem listu jest nieznany mężczyzna, wyrażający w nim ogromną tęsknotę za zmarłą żoną. Theresa za wszelką cenę postanawia znaleźć nadawcę wiadomości. Okazuje się nim być niejaki Garret Blake (Kevin Costner). Nawiązują oni ze sobą bliższą znajomość, która stanie się z czasem powodem wielu radości, ale też zmartwień. „List w butelce” to poruszający obraz, potrafiący zmiękczyć każdego widza. Propozycja idealna na lekki letni wieczór.
„List w butelce” – TVN, g. 20:00

d2ks7qy

Film Florenta-Emilio Siri warto polecić fanom mocnych thrillerów. Szanowany negocjator policji Los Angeles – Jeff Talley (Bruce Willis) po osobistej tragedii odchodzi ze służby. Próbuje on każdego dnia odzyskać wewnętrzny spokój i ponownie stanąć na nogach. Jednak jego emeryturę przerywa trójka nastoletnich rabusiów-porywaczy, którzy wkradają się do pewnej prywatnej posiadłości. Jeff musi wspiąć się na szczyt swoich negocjatorskich umiejętności, by uratować życie bezbronnej rodziny, a także… swoje. „Osaczony” to świetne kino akcji, które w żadnym stopniu nie pozwala sobie na kompromisy. Zdecydowanie warto zobaczyć.
„Osaczony” – TVP 1 , g. 22:45

Film ten to prawdziwa gratka dla fanów popisów wielkiego Jean-Claude van Damme’a. „Uliczny wojownik” opowiada historię nieustraszonego pułkownika sił zbrojnych ONZ – Colonela Guile’a, który nie zamierza ulegać żądaniom niejakiego Bisona przetrzymującego zakładników w jednej z siedzib międzynarodowej organizacji. Pułkownik za wszelką cenę chce powstrzymać szaleńca, by w ten sposób ocalić nie tylko porwanych, ale także cały świat. Sporo scen walki, wiele akcji, a wszystko to utrzymane w niepowtarzalnym klimacie lat 90. Dla miłośników sensacji pozycja obowiązkowa.
„Uliczny wojownik” – Polsat, g. 22:00

„Medium”, „Śmierć nadejdzie jutro” i inne filmowe hity dostępne są stronie Videostar z telewizją online.

d2ks7qy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ks7qy