Trwa ładowanie...
d46981f

Projekt X

Najnowsze informacje
3.1
(39 głosów)
Oceń:
3
d46981f

„Projekt X” (ang. Project X) to amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Nima Nourizadeh. Scenariusz do obrazu napisali Matt Drake i Michael Bacall, a produkcją zajął się Todd Phillips, twórca "Kac Vegas". Tym razem dzieło kierowane jest do nieco młodszej publiczności.

"Project X" przedstawia wielką domówkę amerykańskich licealistów, która rozrasta się do takich rozmiarów, że ostatecznie wymyka się spod kontroli jej organizatorów. Historia klimatem przypomina tę z popularnego "Supersamca".

W obsadzie filmu nie znajdziemy żadnych wielkich nazwisk, a trzon obsady stanowią w gruncie rzeczy naturszczycy, których rekrutowano na zasadzie przeprowadzonego w Internecie castingu. Zadaniem kandydatów było pokazanie siebie od jak najdziwniejszej strony i zaprezentowanie czegoś tak absurdalnego, co przykułoby uwagę producentów filmu.

Ten dość niecodzienny proces rekrutacji pomyślnie przeszli: Miles Teller, Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown, Kirby Bliss Blanton, Dax Flame, Nichole O'Connor, Thomas Mann, Jillian Reynolds i Alexis Knapp.

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46981f
d46981f
d46981f