Trwa ładowanie...
d4iz8rm

Red

Najnowsze informacje
3.8
(83 głosy)
Oceń:
2
1
d4iz8rm

Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców.

Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED – Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć!

RED, komiks autorstwa Warrena Ellisa, ilustrowana przez Cully’ego Hammera i publikowana przez należące do DC Comics wydawnictwo Wildstorm, została pierwotnie stworzona jako jedna całość. Później jednak podzielono ją na trzy rozdziały, które publikowane były przez trzy miesiące. Ostatecznie została wydana w całości, w formie książkowej. Pomimo tego, iż zawiera jedynie 66 stron, Gregory Noveck z DC Comics od razu po przeczytaniu komiksu wiedział, że to znakomity pomysł na film.

Podziel się opinią

2
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iz8rm
d4iz8rm
d4iz8rm