Trwa ładowanie...
d47zox6
Aktualności

Remake ''Jumanji'' ma reżysera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remake ''Jumanji'' ma reżysera
(mat. dystrybutora)
d47zox6

Jake Kasdan stanie za kamerą nowej wersji filmu "Jumanji".

Remake realizuje Columbia Pictures. Produkcją zajmują się Matt Tolmach i Bill Teitler. Obraz postanie na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1985 roku. Nad scenariuszem, razem ze Scottem Rosenbergiem, pracuje Jeff Pinkner.

Jake Kasdan zajmie się reżyserią, co będzie sporym wyzwaniem, gdyż premiera planowana jest już na 25 grudnia 2016 roku. Obsada nie jest jeszcze znana.

d47zox6

Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie z 1995 roku wystąpili Robin Williams, Kirsten Dunst, Jonathan Hyde, Bonnie Hunt i Bradley Pierce. Akcja rozpoczyna się w 1869 roku, kiedy dwóch chłopców zakopuje nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Mija sto lat. W miejscu, w którym rósł las, stoi fabryka. Wychodzący z niej syn właściciela, Alan, słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów. Podążając tym tropem, odkrywa drewnianą skrzynkę, w której znajduje się gra planszowa. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle. Podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę, podczas której dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń.

Jake Kasdan ostatnio pracował przy serialach "Jess i chłopaki" czy "Prawomocny".

d47zox6

Podziel się opinią

Share

d47zox6

d47zox6