Trwa ładowanie...
dodakxc

Rodzina Savage

Najnowsze informacje
3.4
(22 głosy)
Oceń:
dodakxc

„Rodzina Savage” opowiada o miłości, rodzinie i kruchości życia ludzkiego. To historia rodzeństwa, które musi poświęcić swoje dotychczasowe style życia, by zaopiekować się chorym ojcem.

Zarówno Jon, jak i jego siostra Wendy niechętnie wspominają swoje dzieciństwo. Ojciec zawsze był surowy, a jego dzieci wyrosły na ludzi z problemami. Wendy (w tej roli nominowana do Oscara Laura Linney) mieszka w nowojorskim East Village - jest aspirującą dramatopisarską uzależnioną od wykradania wyposażenia biurowego i spotykającą się z żonatym sąsiadem. Jon (w tej roli zdobywca Oscara, Philip Seymour Hoffman) to wykładowca uniwersytecki z Buffalo, pisze książkę o Bertolcie Brechcie. Pewnego dnia dowiadują się, że Lenny (zdobywca Tony Award, Philips Bosco), którego unikali całe lata cierpi na demencję i potrzebuje pomocy swoich dzieci.

Sytuacja zmusza ich do tego, by znów razem zamieszkali. Stawiają czoła własnym wadom, walczą o kontrolę nad sytuacją. To doświadczenie uczy ich, czym jest dorosłość, ale i pozwala się do siebie zbliżyć.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dodakxc
dodakxc
dodakxc