Trwa ładowanie...
Aktualności

Ron Howard kręci The Beatles

Share
Ron Howard kręci The Beatles
d27byqi

Ron Howard stanie za kamerą autoryzowanego dokumentalnego filmu o The Beatles.

Dzieło, które realizują Apple Corps Ltd., White Horse Pictures oraz Imagine Entertainment, koncentrować będzie się na początkowym etapie kariery Czwórki z Liverpoolu - od występów w klubie Cavern w rodzinnym mieście, przez epizod hamburski po ostatni komercyjny koncert w San Francisco w 1966 roku.

Howard wyreżyseruje projekt oraz zajmie się jego produkcją, współpracując ściśle z Paulem McCartneyem, Ringo Starrem, Yoko Ono i Olivią Harrison.

d27byqi

- Jestem zaszczycony, że będę mógł opowiedzieć historię czterech młodzieńców, którzy zdobyli świat w 1964 - komentuje laureat Oscara. - Ich wpływ na popkulturę jest nieoceniony.

Ostatni obraz Howarda to "Wyścig" ukazujący życie kierowców Formuły 1, Jamesa Hunta i Nikiego Laudy. Obecnie artysta zajmuje się pracami postprodukcyjnymi związanymi z filmem "Heart of the Sea". W planach ma reżyserię "Inferno" według powieści Dana Browna. Podpisał również kontrakt na obraz "Mena" dla studia Universal oraz zajmie się reżyserią filmu na podstawie powieści Joela Dickera "The Truth About the Harry Quebert Affair".

Zespół The Beatles oficjalnie zakończył działalność w 1970 roku.

d27byqi

Podziel się opinią

Share
d27byqi
d27byqi