Trwa ładowanie...
ron howard

Ron Howard rusza z "Inferno"

Share
Ron Howard rusza z "Inferno"
d303lgj

Ron Howard i Tom Hanks rozpoczęli prace nad kontynuacją "Kodu Da Vinci", "Inferno".

Film będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona (ponownie Tom Hanks). W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

Właśnie ruszyły prace we włoskim mieście. Reżyser Ron Howard opublikował zdjęcie spod Mostu Złotników, a także fotkę z Tomem Hanksem i ekipą. Wszystkie można znaleźć na Twitterze filmowca.

Felicity Jones wcieli się w Siennę Brooks, lekarkę która pomoże Langdonowi odzyskać pamięć. Irrfan Khan zagra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy będzie Christophem Bruderem a Sidse Babett Knudsen sportretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia. Ben Foster zagra czarny charakter.

Premiera planowana jest na 14 października 2016 roku.

d303lgj

Podziel się opinią

Share
d303lgj
d303lgj