Trwa ładowanie...
ron howard
28-04-2015 00:04

Ron Howard rusza z "Inferno"

Ron Howard rusza z "Inferno"
d29sptm
d29sptm

Ron Howard i Tom Hanks rozpoczęli prace nad kontynuacją "Kodu Da Vinci", "Inferno".

Film będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona (ponownie Tom Hanks). W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

Właśnie ruszyły prace we włoskim mieście. Reżyser Ron Howard opublikował zdjęcie spod Mostu Złotników, a także fotkę z Tomem Hanksem i ekipą. Wszystkie można znaleźć na Twitterze filmowca.

Felicity Jones wcieli się w Siennę Brooks, lekarkę która pomoże Langdonowi odzyskać pamięć. Irrfan Khan zagra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy będzie Christophem Bruderem a Sidse Babett Knudsen sportretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia. Ben Foster zagra czarny charakter.

Premiera planowana jest na 14 października 2016 roku.

d29sptm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29sptm