Trwa ładowanie...
d3nhbtr

Różowa Pantera

Najnowsze informacje
4.0
(977 głosów)
Oceń:
d3nhbtr

Inspektor Jacques Clouseau – imię, które budzi lęk wśród przestępców... i u każdego, komu dzielny żandarm stanie na drodze. Pewnie dlatego, że Clouseau nie ma zdolności dedukcji, nie dostrzega oczywistych faktów, nie umie jasno się wysłowić i brak mu koordynacji ruchowej. Nie wolno jednak zapominać, iż mimo, że inspektor stosuje metody nieszablonowe – a często i niezrozumiałe dla kogokolwiek poza nim samym – udaje mu się rozwiązać każdą zagadkę. A przynajmniej tak było do tej pory...

W zwariowanej komedii sensacyjnej ”Różowa pantera” inspektor Clouseau (Steve Martin) musi rozwikłać najtrudniejszą zagadkę w całej swej dotychczasowej karierze.

Najsłynniejszy trener piłkarski świata, Yves Gluant (Jason Statham), właśnie poprowadził francuską drużynę do zwycięstwa nad Chinami. Otoczony rojem wdzięcznych kibiców i z piękną kochanką – międzynarodową gwiazdą muzyki pop Xanią (Beyoncé Knowles) – u boku, Gluant pada ofiarą zatrutej strzałki. W narastającej panice ginie bezcenny diamentowy sygent Gluanta, zwany ”Różową panterą”.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nhbtr
d3nhbtr
d3nhbtr