Trwa ładowanie...
d3srmag
Megafon.pl
Aktualności

Rusza "Tomb Raider"

Padł pierwszy klaps na planie trzeciej ekranizacji popularnej gry "Tomb Raider". Premiera planowana jest na marzec 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicia Vikander
Alicia Vikander (Materiały prasowe, Fot: Sony Pictures Entertainment)
d3srmag

Informację o rozpoczęciu prac nad produkcją z Alicią Vikander w roli głównej, potwierdził reżyser, Roar Uthaug. Norweski twórca zamieścił na Instagramie zdjęcie z podpisem: "No to zaczęliśmy!".

Przypomnijmy, że laureatka Oscara za rolę w "Dziewczynie z portretu" wciela się w Larę Croft, żądną przygód archeolożkę, która wyrusza na poszukiwanie ojca. Daniel Wu zagra kapitan statku, który pomoże kobiecie podczas misji. Walton Goggins, aktor znany m.in. z filmów "Django", "Nienawistna ósemka" i "Tożsamość Bourne'a", będzie czarnym charakterem w nadchodzącej produkcji. Scenariusz pisze Geneva Robertson-Dworet, która ma na koncie m.in. piątą część "Transformersów".

d3srmag

Premiera dzieła zapowiedziana została na 16 marca 2018 roku. Na podstawie słynnej gry komputerowej z 1996 roku powstały dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej - "Lara Croft: Tomb Raider" i sequel "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia". Produkcje przyniosły studiu Paramount, które je zrealizowało, 432 milionów dolarów.

d3srmag

Podziel się opinią

Share
d3srmag
d3srmag