Trwa ładowanie...
d2k40tn
d2k40tn

Sąsiedzi

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
1
1
Podziel się
Opinie
Zdjęcie

SETH ROGEN (To już jest koniec, Pół na pół), ZAC EFRON (Szczęściarz, Ten niezręczny moment), ROSE BYRNE (Druhny, Naznaczony) oraz reżyser NICHOLAS STOLLER (Chłopaki też płaczą, Idol z piekła rodem) połączyli siły na planie filmu Sąsiedzi, komedii opowiadającej historię młodej pary z dzieckiem zmuszonej do zamieszkania w sąsiedztwie studenckiego bractwa. Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Rogen) i Kelly Radner (Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu.. Kiedy Mac i Kelly odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się epicka sąsiedzka wojna.

W filmie Sąsiedzi zobaczymy także DAVE’A FRANCO (21 Jump Street) jako Pete’a, czarującego wiceprezesa bractwa; CHRISTOPHERA MINTZ-PLASSE (To już jest koniec) jako Scoonie’go, najbardziej nieprzewidywalny członka bractwa; JERRODA CARMICHAELA (serial The Goodwin Games) – łatwo wpadającego w zakłopotanie Garfa oraz CRAIGA ROBERTSA (Jane Eyre) w roli studenta o dziwnym przezwisku Assjuice. Po „dorosłej” stronie ogrodzenia pozostają IKE BARINHOLTZ (The Mindy) w roli Jimmy’ego, niedojrzałego przyjaciela i współpracownika Maca tęskniącego za byłą żoną; CARLA GALLO (Supersamiec) jako dziko imprezująca Paula, była żona Jimmy’ego, która tęskni za czasami, kiedy poznała zabawowych Maca i Kelly; LISA KUDROW (Łatwa dziewczyna) – dr Carol Gladstone, dziekan miejscowego uniwersytetu, która nie może poradzić sobie z imprezującymi członkami bractwa.

Film powstał w oparciu o scenariusz debiutujących ANDREW JAY COHENA i BRENDANA O’BRIENA, którzy pełnili także funkcję producentów wykonawczych. Producentami filmu obok Seta Rogena, zostali EVAN GOLDBERG (Supersamiec, To już jest koniec) i JAMES WEAVER (Mama i ja, To już jest koniec). Zdjęcia - BRANDON TROST (To już jest koniec). Scenografia - JULIE BERGHOFF (Wszystko w porządku, Obecność). Montaż - ZENE BAKER (To już jest koniec). Kostiumy - LEESA EVANS (Druhny). Muzyka - MICHAEL ANDREWS (Gorący towar). Producenci wykonawczy - NATHAN KAHANE (To już jest koniec), JOE DRAKE (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia) i BRIAN BELL (22 Jump Street).

Sąsiedzi
Tytuł oryginalny

Neighbors

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

09.05.2014

Czas trwania

91 min.

Obsada

Podziel się opinią

1
1
Share
d2k40tn
d2k40tn
d2k40tn
d2k40tn