Trwa ładowanie...
d35bqy5

Sąsiedzi

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
1
1
d35bqy5

SETH ROGEN (To już jest koniec, Pół na pół), ZAC EFRON (Szczęściarz, Ten niezręczny moment), ROSE BYRNE (Druhny, Naznaczony) oraz reżyser NICHOLAS STOLLER (Chłopaki też płaczą, Idol z piekła rodem) połączyli siły na planie filmu Sąsiedzi, komedii opowiadającej historię młodej pary z dzieckiem zmuszonej do zamieszkania w sąsiedztwie studenckiego bractwa. Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Rogen) i Kelly Radner (Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu.. Kiedy Mac i Kelly odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się epicka sąsiedzka wojna.

W filmie Sąsiedzi zobaczymy także DAVE’A FRANCO (21 Jump Street) jako Pete’a, czarującego wiceprezesa bractwa; CHRISTOPHERA MINTZ-PLASSE (To już jest koniec) jako Scoonie’go, najbardziej nieprzewidywalny członka bractwa; JERRODA CARMICHAELA (serial The Goodwin Games) – łatwo wpadającego w zakłopotanie Garfa oraz CRAIGA ROBERTSA (Jane Eyre) w roli studenta o dziwnym przezwisku Assjuice. Po „dorosłej” stronie ogrodzenia pozostają IKE BARINHOLTZ (The Mindy) w roli Jimmy’ego, niedojrzałego przyjaciela i współpracownika Maca tęskniącego za byłą żoną; CARLA GALLO (Supersamiec) jako dziko imprezująca Paula, była żona Jimmy’ego, która tęskni za czasami, kiedy poznała zabawowych Maca i Kelly; LISA KUDROW (Łatwa dziewczyna) – dr Carol Gladstone, dziekan miejscowego uniwersytetu, która nie może poradzić sobie z imprezującymi członkami bractwa.

Film powstał w oparciu o scenariusz debiutujących ANDREW JAY COHENA i BRENDANA O’BRIENA, którzy pełnili także funkcję producentów wykonawczych. Producentami filmu obok Seta Rogena, zostali EVAN GOLDBERG (Supersamiec, To już jest koniec) i JAMES WEAVER (Mama i ja, To już jest koniec). Zdjęcia - BRANDON TROST (To już jest koniec). Scenografia - JULIE BERGHOFF (Wszystko w porządku, Obecność). Montaż - ZENE BAKER (To już jest koniec). Kostiumy - LEESA EVANS (Druhny). Muzyka - MICHAEL ANDREWS (Gorący towar). Producenci wykonawczy - NATHAN KAHANE (To już jest koniec), JOE DRAKE (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia) i BRIAN BELL (22 Jump Street).

Sąsiedzi
Tytuł oryginalny

Neighbors

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

09.05.2014

Czas trwania

91 min.

Obsada

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35bqy5
d35bqy5
d35bqy5