ycipk-w7axwi
ycipk-w7axwi

Ścigana / Haywire (2011) - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Piękna Mallory Kane to tajna superbroń amerykańskich spec służb. Wykona najtrudniejsze zadanie, w najodleglejszym zakątku świata i nie pozostawi żadnego śladu.

Pewnego dnia podczas misji Mallory trafia w pułapkę. Wszystko wskazuje na to, że jej mocodawcy postanowili się jej pozbyć i zlecili likwidację. Nie docenili jej jednak.

Teraz Mallory powraca do Stanów, by wyrównać rachunki, ukarać winnych i ocalić swoich najbliższych.

„Ścigana” to kolejny projekt Stevena Soberbergha, jednego z najbardziej kreatywnych i skorych do eksperymentowania z kinem gatunkowym amerykańskich twórców. Wykorzystując elementy thrillera szpiegowskiego, aby manipulować oczekiwaniami publiczności, reżyser nakręcił prawdziwie zaskakujący film, z trzymającą w napięciu intrygą oraz niezwykle charyzmatyczną bohaterką, której po prostu nie da się oprzeć.

ycipk-w7axwi

„Jestem wielkim fanem wczesnych filmów o Jamesie Bondzie, Pozdrowienia z Rosji to chyba moja ulubiona część”, opowiada Soderbergh.

„Tamte produkcje wykorzystywały zupełnie inne techniki opowiadania, dawały możliwość poznania wszystkich postaci, a nie tylko tego, czym się zajmują. Najnowsze filmy szpiegowskie nie pozostawiają sobie zbyt wiele miejsca na rozwój drugoplanowych bohaterów. Chciałem w Ściganej powrócić do stylistyki wczesnych Bondów; do ich balansu pomiędzy fabułą a wszystkimi postaciami”.

ycipk-w7axwi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-w7axwi
ycipk-w7axwi
ycipk-w7axwi