Trwa ładowanie...
d447u2y

Sherri Shepherd w "Ride Along 2"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sherri Shepherd w "Ride Along 2"
(AFP)
d447u2y

Sherri Shepherd zasiliła obsadę komedii "Ride Along 2" z Kevinem Hartem i Ice Cube'em w rolach głównych.

Pierwsza część filmu, którego premiera odbyła się na początku roku, przedstawiała historię spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

Komedia, którą wyreżyserował Tim Story, przyniosła zaskakujące zyski. Po zaledwie miesiącu w kinach na konto projektu wpłynęło około 120 milionów dolarów, choć jego realizacja kosztowała zaledwie 25 milionów. Nic więc dziwnego, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu kontynuacji.

d447u2y

W drugiej części obrazu Kevin Hart i Ice Cube przejadą się do Miami. W obsadzie produkcji znaleźli się też Benjamin Bratt, Olivia Munn oraz Ken Jeong. Teraz dołączyła do nich Sherri Shepherd.

Za kamerą ponownie stanie Tim Story. Nad scenariuszem, podobnie jak przy pierwszej części, pracują znów Phil Hay i Matt Manfredi.

Premierę "Ride Along 2" zapowiedziano na 15 stycznia 2016 roku.

Sherri Shepherd przez siedem sezonów prowadziła talkshow ABC, "The View". W czerwcu ogłosiła, że odchodzi z programu. Amerykanka ma na koncie m.in. role w serialach "Rockefeller Plaza 30" oraz "Jak poznałem waszą matkę". Na dużym ekranie można było ją ostatnio podziwiać w komedii "Jak upolować faceta" z 2012 roku.

d447u2y

Podziel się opinią

Share

d447u2y

d447u2y