Trwa ładowanie...
d2bsx6i
Aktualności

Sia promuje "Annie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sia promuje "Annie"
d2bsx6i

18 listopada ukaże się soundtrack do filmu "Annie". Zestaw promować będzie utwór "You're Never Fully Dressed Without A Smile", który wykonuje Sia.

Historia rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku. Tytułowa postać, Annie (grana przez nominowaną do Oscara za rolę w filmie "Bestie z Południowych Krain", Quvenzhané Wallis) to osierocona dziewczynka wychowująca się w domu zastępczym prowadzonym przez niezbyt miłą pannę Hannigan (Cameron Diaz). Pewnego dnia zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa (Jamie Foxx), który ubiega się o fotel burmistrza. Benjamin, który do tej pory był oschły i zimy przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 25 grudnia. Wcześniej, bo 18 listopada, w sprzedaży pojawi się ścieżka muzyczna do obrazu. Na płycie znalazły się uwspółcześnione wersje piosenek znanych z pierwotnego musicalu, w tym "Opportunity" i "Tomorrow". Całość zapowiadać będzie piosenka "You're Never Fully Dressed Without A Smile", której interpretacji podjęła się Sia.

Oto tracklista:
"Overture"
"Maybe"
"It's The Hard-Knock Life"
"Tomorrow"
"I Think I'm Gonna Like It Here" (2014 Film Version)
"You're Never Fully Dressed Without A Smile" (2014 Film Version)
"Moonquake Lake"
"Little Girls" (2014 Film Version)
"The City's Yours"
"Opportunity"
"Easy Street" (2014 Film Version)
"Who Am I?"
"I Don't Need Anything But You" (2014 Film Version)
"Tomorrow" (Reprise)
"Opportunity" (Sia Version)

Najnowsza płyta Sii, "1000 Forms of Fear", ukazała się 8 lipca. Z krążka pochodzę single "Chandelier" oraz "Eye of the Needle".

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i