Trwa ładowanie...
d3uy27o
Aktualności

''Sinister 2'' tylko dla dorosłych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sinister 2'' tylko dla dorosłych
d3uy27o

W sieci zadebiutował nowy trailer filmu "Sinister 2". Wideo przeznaczone jest tylko dla dorosłych widzów.

W nowym zwiastunie, który można obejrzeć powyżej, grająca główną rolę kobiecą Shannyn Sossamon zabrania swoim ekranowym synom oglądania filmowych okropności tuż przed snem. "Po takich rzeczach śnią się wam koszmary" - przestrzega i nie wie jeszcze jak szybko pożałuje tych słów.

d3uy27o

Przypomnijmy, że produkcja jest sequelem horroru z 2012 roku. Obraz rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom strachu. Bohaterem jest szeryf So&So kontynuujący śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, które doprowadziły do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins (Sossamon), która wraz z synami Zackiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

Poza Sossamon w filmie grają James Ranson, Lea Coco, Robert Sloan oraz Dartanian Sloan. Obraz wyreżyserował twórca niskobudżetowego horroru "Citadel" Ciaran Foy. Scott Derrickson, reżyser pierwszego horroru, zajął się produkcją oraz - razem z C. Robertem Cargillem - napisał scenariusz.

Premiera "Sinister 2" planowana jest na 21 sierpnia.

d3uy27o

Podziel się opinią

Share

d3uy27o

d3uy27o