Trwa ładowanie...
dfio5pc

Siostra twojej siostry

Najnowsze informacje
2.9
(18 głosów)
Oceń:
dfio5pc

„Siostra twojej siostry” (ang. Your Sister's Sister) to amerykańska komedia z 2011 roku. Polska premiera nastąpiła latem 2012 roku. Obraz wyreżyserowała Lynn Shelton, która jest także autorką scenariusza. Muzykę skomponował Vince Smith, zaś za produkcję odpowiadają Lynn Shelton oraz Steven Schardt.

Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”) zagrała główną rolę w tej niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać?

„Siostra twojej siostry” to doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

W filmie „Your Sister's Sister” główne role zagrali: Emily Blunt jako Iris, Mark Duplass – Jack, Rosemarie DeWitt – Hannah, Mike Birbiglia – Al, Jeanette Maus - przyjaciółka Toma, Jennifer Maas, Kate Bayley – kelnerka.

Siostra twojej siostry
Tytuł oryginalny

Your Sister's Sister

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

31.08.2012

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfio5pc
dfio5pc
dfio5pc