Trwa ładowanie...

Ślepa Kliszka: Wpadki z planu "Commando"

Ślepa Kliszka: Wpadki z planu "Commando"Źródło: wp.tv
drbuajy
drbuajy

Nawet w filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem nie zabrakło kompromitujących wpadek!

Uwaga ludzie filmu! Drżyjcie ze strachu przed "Ślepą Kliszką"! Stanisław "Stanek" Kwas czyli samozwańczy krytyk filmowy (prowadzący samozwańczy bloog - stanek.bloog.pl) prześwietli wszystkie klisze i taśmy filmowe, aby znaleźć najbardziej kompromitujące wpadki filmowe w dziejach wszechświata. A dodatkowo, wszystkich kinomaniaków, namawia do nadsyłania, znalezionych przez nich, wpadek - najlepsze nagradza. Polska klasyka? Najnowsze superprodukcje? W tym programie nie ma taryfy ulgowej.

Pułkownik John Matrix (Schwarzenegger), były członek oddziałów specjalnych, obecnie na emeryturze, żyje wraz z 10-letnią córką na odludziu w małym domku w górach.

Będzie jednak zmuszony po raz kolejny stanąć do walki po tym, jak dziewczynka zostaje porwana, a on sam zmuszony do zabicia prezydenta jednego z państw w Ameryce Południowej.

drbuajy

Zobacz także:

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://aleseriale.pl/gid,6625,img,233038,fototemat.html ) **

drbuajy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drbuajy