Trwa ładowanie...
d1dvhuv

Smaki miłości

Najnowsze informacje
3.4
(88 głosów)
Oceń:
d1dvhuv

Kronika miłości – szalonej, złej, a także i takiej, która trwa kiedy wszystko inne przemija.

Bohaterami filmu są pisarz Harry Stevenson (Morgan Freeman) i obserwowani przez niego mieszkańcy pewnego miasteczka przeżywający miłosne rozterki. Są wśród nich młodzi i starzy, małżonkowie i kochankowie, ludzie mili i odrażający, ludzie – bo miłość niejedno ma imię.

Jednym z bohaterów jest Harry do miłości odnosi się z szacunkiem. Miłość bowiem potrafi niszczyć, ale i budować. Pod jej wpływem ludzie szaleją lub szlachetnieją. Miłość rządzi całym światem – nie wyłączając samego Harry’ego.

Przez ekran przewijają się liczni bohaterowie i wątki. Wiecznie zakochany właściciel sklepiku – kafejki Bradley (Greg Kinnear) ma zwyczaj niewłaściwego lokowania uczuć. Jego żona Kathryn (Selma Blair) nie jest wyjątkiem. Pewnej pani agent nieruchomości, Dianie (Radha Mitchell) nie udaje się ukryć romansu z żonatym mężczyzną (Billy Burke). Tych dwoje łączy jednak nie tylko romans... Piękna Chloe (Alexa Davalos) nie wie, co zrobić z uczuciem Oskara (Toby Hemingway). Sam Harry po stracie kochanej osoby zamyka się w sobie. Pomóc stara mu się jego ukochana żona (Jane Alexander).

Wszystkie te wątki zbiegają się i łączą w jedną wielką opowieść o miłości, przed którą nikt nie ucieknie, która często przynosi szczęście, ale równie często smutek. Bez której jednak nie można żyć.

Smaki miłości
Tytuł oryginalny

Feast of Love, The

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

07.12.2007

Czas trwania

102 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dvhuv
d1dvhuv
d1dvhuv