Trwa ładowanie...

Spider-Man sobie poradzi

Share
Spider-Man sobie poradzi
Źródło: megafon.pl
d41p2vw

Marc Webb uspokoił fanów serii "Niesamowity Spider-Man", którzy obawiają się, że w nowym filmie z cyklu będzie zbyt wielu złoczyńców.

Przypomnijmy, że w obrazie "Niesamowity Spider-Man 2" u boku tytułowego superbohatera (Andrew Garfield) pojawią się Electro (Jamie Foxx), Rhino (Paul Giamatti), Harry i Norman Osbornowie (Dane DeHaan i Chris Cooper), Alistair Smythe (B.J. Novak), a także najprawdopodobniej Doktor Octopus i Vulture. Fani serii nie są pewni, czy umieszczanie tylu czarnych charakterów w jednym filmie to dobry pomysł. Ich obawy postanowił rozwiać reżyser Marc Webb.

- Wiem, że fani narzekają, ale mogę zapewnić, że taka liczba złoczyńców nie skrzywdzi tej historii - zarzeka się Webb. - To ważne, aby stawiać przed Peterem Parkerem przeszkody trudne do pokonania. Aby uspokoić tych, którzy mają wątpliwości, mogę zdradzić, że Rhino pojawi się na ekranie tylko na 4 minuty. Zapewniam też, że ten film będzie fantastyczny, efektowny, zrobiony z rozmachem. Poczujecie się jak dzieci znów czytające komiks o Spider-Manie.

25 kwietnia "Niesamowity Spider-Man 2" zagości w polskich kinach.

d41p2vw

Podziel się opinią

Share
d41p2vw
d41p2vw