Trwa ładowanie...
orange kino letnie
22-06-2016 14:07

Środy z Orange i mega hitem

Środy z Orange i mega hitemŹródło: getty
d2cvaf7
d2cvaf7

Środy z Orange i mega hitem to stały dzień tematyczny na festiwalu Orange Kino Letnie, który od wielu lat sprawia, że emocje widzów sięgają zenitu.

Środa to również pierwszy z dwóch kolejnych dni festiwalu, który rozpoczyna cykl projekcji w Giżycku, gdzie kino letnie zakotwiczyło w urokliwej Ekomarinie.

To właśnie tutaj filmy można oglądać zarówno z komfortowo usytuowanej widowni, jak i z przycumowanych, do przystani jachtów. W naszym energetycznym, środowym repertuarze nie zabraknie Brada Pitta, który wspólnie z Shią LaBeoufem w trzymającym w napięciu dramacie wojennym „Furia” będzie sprawdzał granice wytrzymałości, czy słynnego misia z filmu „Ted 2”, który we współpracy z Markiem Wahlbergiem, serwując rubaszne żarty, zburzy stereotyp słodkiej przytulanki. Widzów porwie również emocjonująca walka o przetrwanie na najwyższym dachu świata w mega produkcji „Everest” czy zwariowana komedia dla nastolatków „nieletni/pełnoletni”. Nie zabraknie też kultowych „Szybkich i Wściekłych 7”, gdzie napędzani adrenaliną Vin Diesel i Jason Statham przekraczać będą limity nie tylko prędkości.

Przeżyjmy te emocje wspólnie „Z Orange i mega hitem” w każdą środę wakacji w Sopocie, Zakopanem oraz Giżycku! A już jutro przedstawimy tytuły z kolejnego, znanego widzom, czwartkowego cyklu „Made in Poland”.

d2cvaf7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cvaf7