Trwa ładowanie...
d49ov2m

Step Up 4 Revolution

Najnowsze informacje
3.0
(27 głosów)
Oceń:
d49ov2m

„Step Up 4 Revolution” (tytuł oryginalny: Step Up Revolution) to amerykański film taneczny z 2012 roku. Film wyreżyserował Scott Speer według scenariusza Jenny Mayer. Muzykę skomponował Aaron Zigman, a za produkcję odpowiadają Adam Shankman oraz Patrick Wachsberger.

„Step Up 4 Revolution” opowiada o grupie tanecznej “The Mob”. Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Grupie przewodzi niejaki Sean.

Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.

W filmie z rolach głównych zagrali: Ryan Guzman jako Sean, Adam G. Sevani jako Moose, Kathryn McCormick – Emily, Peter Gallagher - ojciec Emily, Stephen "tWitch" Boss – Jason, Chadd "Madd Chadd" Smith – Vladd, Tommy Dewey – Tripp, Rania Nina van Rooyen – Penelope, Megan Boone – Claire, Sean Rahill – Iris.

Pierwszy film z serii pt. „Step Up: Taniec zmysłów” miał swoja premierę w 2006 roku. Dwa lata później w kinach pojawił się obraz „Step Up 2”, zaś w 2010 roku mieliśmy okazję obejrzeć trzecią część pt. „Step Up 3-D”.

Step Up 4 Revolution
Tytuł oryginalny

Step Up Revolution

Gatunek

dramat, melodramat, muzyczny, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

27.07.2012

Czas trwania

99 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49ov2m
d49ov2m
d49ov2m