Trwa ładowanie...
dv6s32l

Superman z Supergirl

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Superman z Supergirl
dv6s32l

Wciąż trwają poszukiwania odtwórczyni głównej roli do nowego serialu stacji CBS "Supergirl". Ze scenariusza wynika, że wybrana aktorka będzie występować obok Supermana.

Przypomnijmy, że projekt stacji CBS opowie o Karze Zor-El, czyli Supergirl, kuzynce Supermana. Produkcja przedstawi losy heroski zaraz po tym jak zaczęła cieszyć się swoimi mocami, które były przez nią ukrywane przez większość obecności na Ziemi.

To nie pierwszy raz kiedy Supergirl zdobyła zainteresowanie hollywoodzkich producentów. W 1984 roku w filmie "Supergirl" główna rolę zagrała Helen Slater. Laura Vandervoort wcielała się w bohaterkę w serialu "Tajemnice Smallville".

dv6s32l

Nowy serial o Supergirl powstanie na podstawie komiksów DC Comics. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Greg Berlanti ("Arrow", "The Flash") i Ali Adler ("Chuck").

Do tej pory w kontekście odtwórczyni tytułowej roli pojawiały się nazwiska Claire Holt ("Pamiętniki wampirów"), Sary Paxton ("Ostatni dom po lewej"), Ashley Hinshaw ("Kronika") oraz Gemmy Atkinson ("Hollyoaks"). Jednocześnie trwają poszukiwania odtwórców ról Jimmy'ego Olsena oraz Aleksy Danvers.

Z rozmów dziennikarzy z aktorami starającymi się o role wynika, iż częścią scenariusza jest również Superman, przyjaciel Olsena, pracownika gazety wydawanej w Metropolis. Jak na razie oczywiście nie wiadomo kto zagra Człowieka ze Stali.

dv6s32l

Podziel się opinią

Share

dv6s32l

dv6s32l