Trwa ładowanie...
świadek koronny
05-09-2007 12:10

"Świadek koronny" dla niewidomych

Share
"Świadek koronny" dla niewidomych
d2tfizm

W ramach XXXII Festiwalu <a href="https://film.wp.pl/polski-film-6029128160420993c">polskich Filmów</a> Fabularnych, został przygotowany specjalny pokaz filmu <a href="http://film.wp.pl/swiadek-koronny-6029541831283841c">„Świadek koronny”</a> dla osób niewidomych. Odbędzie się on 17 września - w poniedziałek - o godzinie 21.00 - na sali 7 w kompleksie kinowym Silver Screen.

Będzie to pokaz, dzięki któremu organizatorzy Festiwalu chcą zachęcić i dać szansę również osobom niepełnosprawnym, aby mogły uczestniczyć w tak ważnym przedsięwzięciu dla polskiego kina.

Zostanie wprowadzona metoda z audio deskrypcją - czyli przystosowanym dla potrzeb osób niewidomych. Osoby niewidome pobiorą słuchawki z zestawu symultanicznego, a na sali jedna osoba będzie czytała specjalnie przygotowany tekst. Poza tym na sali będą osoby widzące, dla których będzie to normalny pokaz.

Film ten, inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, to trzymająca w napięciu historia opowiadająca o potędze uczuć w świecie zła. Gangster z miłości do kobiety porzuca świat zbrodni i wypowiada wojnę swoim byłym mafijnym kolegom.

Dziennikarz, skrywający bolesną tajemnicę, na własną rękę szuka sprawiedliwości. Ich losy splotą się za sprawą dramatycznego wywiadu.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych jest pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d2tfizm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tfizm
d2tfizm