Trwa ładowanie...
d1z9iic

Syn Ice'a Cube'a jest swoim ojcem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Ice'a Cube'a jest swoim ojcem
d1z9iic

W sieci pojawiła się seria plakatów zapowiadających film "Straight Outta Compton", czyli kinową biografię rapowej kapeli N.W.A.

Plakaty przedstawiają aktorów portretujących muzyków, w tym syna Ice'a Cube'a, O'Shea Jacksona Jr., który wciela się właśnie w swojego tatę. Ponadto pojawiają się Neil Brown Jr. jako DJ Yella, Aldis Hodge jako MC Ren, Corey Hawkins jako Dr. Dre i Jason Mitchell jako Eazy-E. W obsadzie znaleźli się także Paul Giamatti, Alexandra Shipp i Keith Stanfield.

Plakaty można znaleźć pod tym adresem.

d1z9iic

Za kamerą stanął F. Gary Gray. Premierę "Straight Outta Compton" wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

Zespół N.W.A. powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

d1z9iic

Podziel się opinią

Share

d1z9iic

d1z9iic