Trwa ładowanie...
ice cube

Syn Ice Cube'a zagra ojca

Share
Syn Ice Cube'a zagra ojca
d4d3r1z

Syn Ice Cube'a, O'Shea Jackson Jr, wcieli się w swojego tatę w nadchodzącej biografii zespołu N.W.A., "Straight Outta Compton".

Obraz przedstawi historię N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes), jednej z najważniejszych formacji gangsta rapu, uważanej przez FBI za "najniebezpieczniejszą grupę świata". Tytuł zaczerpnięty został z tytułu debiutanckiej płyty kolektywu z 1988 roku. 22-letni O'Shea Jackson Jr otrzymał główną rolę w filmie.

Ice Cube w 1995 / kadr z filmu "Piątek"

d4d3r1z

Autorką scenariusza "Straight Outta Compton" jest Andrea Berloff. Reżyseruje F. Gary Gray. Dzieło powstaje dla Universal Pictures.

Zespół powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

O'Shea Jackson, jak naprawdę nazywa się Ice Cube, jest nie tylko raperem, ale też aktorem, którego od nachodzącego weekendu będzie można podziwiać w komedii "22 Jump Street".

d4d3r1z

Podziel się opinią

Share
d4d3r1z
d4d3r1z