Trwa ładowanie...
d3oojzg

Ted

Najnowsze informacje
3.3
(28 głosów)
Oceń:
d3oojzg

„Ted” to amerykański film komediowy z 2012 roku w reżyserii Setha MacFarlane'a (twórca seriali animowanych "Głowa rodziny" i "Amerykański tata"). Scenariusz napisali Seth MacFarlane, Alec Sulkin oraz Wellesley Wild, zaś muzykę skomponował Walter Murphy. Za produkcję odpowiadają Seth MacFarlane, Jason Clark i Scott Szuber.

„Ted” miał być początkowo serialem animowanym, jednak reżyser szybko zdał sobie sprawę, że jego pomysł sprawdzi się lepiej na dużym ekranie szczególnie w czasach, kiedy poczyniono tak wielki postęp w dziedzinie animacji komputerowej i efektów wizualnych.

W filmie, który łączy żywą akcję z animacją komputerową, poznajemy historię Johna Bennetta, którego życzenie z dzieciństwa sprawia, że ożywa jego ukochany pluszowy miś, Ted. Prawie 30 lat później bajka dobiega końca. Ted nie ma zamiaru opuścić Johna... ku rosnącej irytacji jego dziewczyny Lori Collins. Chociaż rozdrażnienie Lori stale rośnie na skutek stojącej w miejscu kariery Johna i całym dniom, które jej narzeczony spędza na paleniu trawki i piciu piwa z Tedem, tak naprawdę to nie ona jest najbardziej sfrustrowana. Kiedy John usilnie stara się znaleźć sposób na poradzenie sobie z dorosłością, niespodziewana pomoc nadchodzi ze strony dziecięcej zabawki.

W filmie „Ted” w rolach głównych zagrali: Mark Wahlberg jako John Bennett, Mila Kunis - Lori Collins, Joel McHale – Rex, Giovanni Ribisi – Donny, Patrick Warburton – Guy, Matt Walsh – Thomas, Jessica Barth - Tami-Lynn oraz Seth MacFarlane jako głos Teda.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oojzg
d3oojzg
d3oojzg