Trwa ładowanie...
terminator
06-07-2015 04:04

Terminator nie dał rady dinozaurom

Terminator nie dał rady dinozaurom
d2bifza
d2bifza

Film "Jurassic World" czwarty tydzień z rzędu zajął pierwszą pozycję amerykańskiego box office.

Wydawało się, że świąteczny weekend 4 lipca w USA przyniesie zmianę lidera za sprawą premiery filmu "Terminator Genisys". Tak się jednak nie stało. Nadal na czele „Jurassic World”, a dzielnie wtóruje mu animacja "W głowie się nie mieści".

Superprodukcja „Terminatora: Genisys” zarobiła tylko 28,7 miliona dolarów, co pozwoliło zająć dopiero trzecią pozycję. Akcja produkcji, będącej piątą z serii, rozgrywa się w roku 2029. John Connor (Jason Clarke), przywódca ruchu oporu, kontynuuje walkę przeciwko maszynom. Tym razem będzie musiał zmierzyć się zarówno z zagrożeniem z przeszłości, jak i z przyszłości. Arnold Schwarzenegger powraca do roli T-800. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke jako Sarah Connor, Jai Courtney w roli Kyle'a Reese'a oraz J.K. Simmons portretujący detektywa O'Briena. Za kamerą stanął Alan Taylor.

Druga nowość tego weekendu to „Magic Mike XXL”. Dzieło stanowi kontynuację produkcji "Magic Mike". Channing Tatum, gwiazda oryginalnego obrazu, produkuje sequel. Aktor pracował również nad scenariuszem "Magic Mike XXL" oraz ponownie gra głównego bohatera. U jego boku pojawili się też Alex Pettyfer, Matt Bomer, Joe Manganiello, Andie MacDowell, Jada Pinkett Smith i Amber Heard. Film zarobił do tej pory 11,6 miliona dolarów.

Oto pełne zestawienie:

  1. "Jurassic World" - 30,9 miliona dolarów
  2. „W głowie się nie mieści” - 30,1 miliona dolarów
  3. "Terminator Genisys" - 28,7 miliona dolarów
  4. "Magic Mike XXL" - 11,6 miliona dolarów
  5. „Ted 2” - 11 milionów dolarów
  6. "Max" - 6,6 miliona dolarów
  7. "Agentka" - 5,5 miliona dolarów
  8. "San Andreas" - 3 miliony dolarów
  9. "Earl i ja i umierająca dziewczyna" - 1,3 miliona dolarów
  10. "Dope" - 1,1 miliona dolarów
d2bifza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bifza