Trwa ładowanie...
d2u2zf8

Theo James powróci do "Underworld"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Theo James powróci do "Underworld"
d2u2zf8

Theo James zagra główną rolę w nowym filmie z serii "Underworld".

Kilka tygodniu temu pojawiła się informacja, że Studio Lakeshore Entertainment zajmie się wznowieniem serii "Underworld". Kolejna produkcja miała być filmowym rebootem, a nie nową częścią serii. Oznacza to, że nadchodzące dzieło miało podjęć tematykę poprzednich dzieł, ale nie być ich bezpośrednią kontynuacją bądź prequelem. Dziś wiadomo jednak, że obraz nie będzie rebootem oryginału, ale spin-offem.

Akcja rozegra się w tym samym świecie, a głównym bohaterem będzie David z filmu "Underworld: Przebudzenie". Do roli wampira powróci Theo James.

d2u2zf8

Scenariusz nowego obrazu napisze Cory Goodman ("Ksiądz 3D", "The Last Witch Hunter"). Za produkcję odpowiadają Tom Rosenberg i Gary Lucchesi.

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona serii "Underworld" miała premierę w 2003 roku. Kontynuacja z podtytułem "Ewolucja" zawitała do kin trzy lata później. Na początku 2009 roku na dużym ekranie można było zobaczyć trzecią część sagi - "Bunt Lykanów", a w 2012 roku czwarta odsłonę - "Underworld: Przebudzenie". Gwiazdami serii byli m.in. Kate Beckinsale, Michael Sheen i Scott Speedman.

Theo James zagrał niedawno w filmie akcji "Niezgodna". W przyszłym roku wystąpi w kolejnej odsłonie serii, "Insurgent".

d2u2zf8

Podziel się opinią

Share

d2u2zf8

d2u2zf8