Trwa ładowanie...
tom hanks
04-12-2013 14:10

Tom Hanks chce znów reżyserować

Tom Hanks chce znów reżyserować
d4jwzee
d4jwzee

*Tom Hanks wierzy, że pewnego dnia znów stanie po drugiej stronie kamery.*

Aktor ma na reżyserskim koncie dwa filmy -"Szaleństwa młodości" z 1996 roku oraz"Larry Crowne - Uśmiech losu" z roku 2011. Chętnie nakręciłby jeszcze jeden, jednak na razie brakuje mu pewności siebie.

- Proces reżyserowania nadal mnie fascynuje, ale i frustruje - przyznał Hanks. - Gdy pracuję jako aktor, wszystko co robię jest instynktowne i osobiste. Nie muszę nikomu mówić, co dzieje się w mojej głowie. Kiedy reżyseruję, sprawa wygląda dokładnie odwrotnie - muszę mówić wszystkim, co myślę. Opowiadanie historii przychodzi mi łatwiej i naturalniej, gdy pracuję jako aktor. Reżyserowanie nie jest moją wrodzoną zdolnością, więc cały czas muszę się uczyć. Mam ADHD, co oznacza, że najszybciej uczę się, gdy ktoś kopie mnie w tyłek. Jako reżyser nie chciałbym już, aby ktokolwiek mnie kopał, więc czekam na moment, w którym po prostu poczuję się dość pewny siebie. Nastąpi to w chwili, w której wykonam sześciokrotność pracy, którą wykonałem do tej pory w przygotowaniach do reżyserii filmu. Może wtedy znów coś nakręcę.

Od 24 stycznia polscy widzowie będą mogli podziwiać Toma Hanksa w filmie "Ratując pana Banksa", w którym zagrał Walta Disneya.

d4jwzee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwzee