Trwa ładowanie...
ycipk-mk416c
ycipk-mk416c

Tomasz Oświeciński - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Białystok

Filmografia:
Seriale:

Belfer

Nie rób scen

Skazane

Przypadki Cezarego P.

Prawo Agaty

Na sygnale

Ojciec Mateusz

Na Wspólnej

Plebania

Klan

M jak miłość

Na dobre i na złe

Tomasz Oświeciński ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się

Tomasz Oświeciński - polski aktor niezawodowy i celebryta, trener personalny. Zanim rozpoczął karierę w show-biznesie, zajmował się działalnością przestępczą. Za przynależność do gangu został skazany na dwa lata więzienia.

Tomasz Oświeciński pochodzi z Białegostoku.

Na szklanym ekranie zadebiutował w roku 2010. Wówczas Tomasz Oświeciński pojawiał się epizodycznie w telenoweli "Klan". Dwa lata później wystąpił w takich produkcjach jak "Być jak Kazimierz Deyna", "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", "Plebania" i "Prawo Agaty". Z czasem zaczął pojawiać się w kolejnych serialach oraz filmach. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno po premierze "Służb specjalnych" Patryka Vegi. Tomasz Oświeciński stał się zresztą "etatowym" aktorem tego reżysera. Prawdziwą popularność zyskał grając w dwóch częściach słynnego "Pitbulla" - "Nowych porządkach" i "Niebezpiecznych kobietach". Od 2015 roku występuje również w serialu "M jak miłość".

Tomasz Oświeciński na stałe zadomowił się w polskim show-biznesie. Wiosną 2016 był uczestnikiem programu TVN "Agent - Gwiazdy". Brał również udział w kulinarnym programie Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

ycipk-mk416c

W 2017 roku podpisał kontrakt z federacją MMA - KSW. Prywatnie rozwiedziony. Ma córkę Maję (ur. 2009).

ycipk-mk416c
ycipk-mk416c