ycipk-3evbuq
ycipk-3evbuq

Tomasz Oświeciński - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Tomasz Oświeciński ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się
ycipk-3evbuq

Tomasz Oświeciński - polski aktor niezawodowy i celebryta, trener personalny. Zanim rozpoczął karierę w show-biznesie, zajmował się działalnością przestępczą. Za przynależność do gangu został skazany na dwa lata więzienia.

Tomasz Oświeciński pochodzi z Białegostoku.

Na szklanym ekranie zadebiutował w roku 2010. Wówczas Tomasz Oświeciński pojawiał się epizodycznie w telenoweli "Klan". Dwa lata później wystąpił w takich produkcjach jak "Być jak Kazimierz Deyna", "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", "Plebania" i "Prawo Agaty". Z czasem zaczął pojawiać się w kolejnych serialach oraz filmach. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno po premierze "Służb specjalnych" Patryka Vegi. Tomasz Oświeciński stał się zresztą "etatowym" aktorem tego reżysera. Prawdziwą popularność zyskał grając w dwóch częściach słynnego "Pitbulla" - "Nowych porządkach" i "Niebezpiecznych kobietach". Od 2015 roku występuje również w serialu "M jak miłość".

Tomasz Oświeciński na stałe zadomowił się w polskim show-biznesie. Wiosną 2016 był uczestnikiem programu TVN "Agent - Gwiazdy". Brał również udział w kulinarnym programie Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

W 2017 roku podpisał kontrakt z federacją MMA - KSW. Prywatnie rozwiedziony. Ma córkę Maję (ur. 2009).

Data urodzenia

06.01.1973

Miejsce urodzenia

Białystok

Profesja

Aktor niezawodowy, celebryta

Filmografia
Seriale

Belfer

Nie rób scen

Skazane

Przypadki Cezarego P.

Prawo Agaty

Na sygnale

Ojciec Mateusz

Na Wspólnej

Plebania

Klan

M jak miłość

Na dobre i na złe

ycipk-3evbuq
ycipk-3evbuq