Trwa ładowanie...
d3jupao

Tomasz Wasilewski

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
d3jupao

Tomasz Wasilewski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. „Płynące wieżowce” to drugi po „W sypialni” film fabularny reżysera.

Wcześniej współpracował z firmą produkcyjną Zentropa International Polska przy filmach „Antychryst” (reż. Lars von Trier) oraz „Kobieta, która pragnęła mężczyzny” (reż. Per Fly). Był asystentem reżysera przy filmie „33 sceny z życia” (reż. Małgorzata Szumowska), reżyserem i scenarzystą krótkometrażowego filmu dokumentalnego „Show jednego człowieka” oraz reżyserem, scenarzystą i kierownikiem produkcji krótkometrażowego filmu fabularnego „Nawiść”, w którym główną rolę zagrała Anna Seniuk. Był również reżyserem i scenarzystą teledysków: „Kolejka po miłość” zespołu Analog, „Czas” zespołu Dive3D, „Paradox” hip-hopowego solisty FU.

Asystował przy reżyserii spektakli teatralnych: „Lulu na moście” (reż. Agnieszka Glińska) Teatru Dramatycznego w Warszawie, „Bomba” (reż. Maciej Kowalewski) Teatru na Woli, „W pajęczej sieci” (reż. Aleksandra Konieczna) Teatru Studyjnego w Łodzi.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jupao
d3jupao
d3jupao