Trwa ładowanie...
spider-man
14-07-2014 13:33

Trzeci Spider-Man z kłopotami

Trzeci Spider-Man z kłopotami
d4e268q
d4e268q

Roberto Orci, scenarzysta pierwszej i drugiej części "Spider-Mana", oficjalnie zrezygnował z udziału w realizacji kolejnej części.

Mimo debiutu "Niesamowitego Spider-Mana 2" na szczycie amerykańskiego box office'u i przekroczeniu 700 milionów dolarów zysku z filmu, realizacja trzeciej część obrazu jest niepewna. Z prac nad nową odsłoną zrezygnował właśnie Roberto Orci, a wcześniej spekulowano, że premiera dzieła będzie opóźniona. Obecnie losy filmu są nieznane.

Roberto Orci, który przyznał niedawno, że nie jest zaangażowany w projekt i nie wie, co się z nim dzieje, teraz skupi się nad pracą na planie produkcji "The Sinister Six" oraz "Venomie".

Przypomnijmy, że w ostatnim obrazie Peter Parker/Spider-Man (Andrew Garfield) musi dzielić swój czas na walkę ze złoczyńcami w kostiumie Spider-Mana i pielęgnowanie związku z Gwen Stacy (Emma Stone). Człowiek-pająk staje do walki z bardzo potężnym przeciwnikiem, Electro (Jamie Foxx). Odkrywa też, że wszystkich złoczyńców łączy ze sobą OsCorp.

W produkcji wyreżyserowanej przez Marca Webba wystąpili także Dane DeHaan (jako Harry Osborn) i Chris Zylka (Flash Thompson) oraz Sally Field (ciocia May) i Martin Sheen (Ben).

Polska premiera odbyła się 25 kwietnia.

d4e268q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e268q