Trwa ładowanie...
brooklyn

Trzy premiery w kinach sieci Multikino

Share
Trzy premiery w kinach sieci Multikino
Źródło: East news
d2li9sc

19 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: komedię braci Coen *"Ave, Cezar!", polski thriller "Na granicy" z Marcinem Dorocińskim w roli głównej oraz melodramat "Brooklyn".*

„Ave, Cezar!” to brawurowa satyra na Hollywood i zarazem ukłon w stronę glamouru Fabryki Snów. Komedia prezentuje trwające w Hollywood prace nad wielkim filmowym widowiskiem – „Ave, Cezar!”. Produkcja ma oszołomić widownię, zgarnąć wszystkie nagrody i stać się wizytówką potęgi Fabryki Snów. Bracia Coen przyzwyczaili nas do współpracy z największymi gwiazdami Hollywood. Widzowie na ekranie zobaczą między innymi laureatów Oscara George’a Clooneya, Tildę Swinton i Frances McDormand oraz Scarlett Johansson, Ralpha Fiennesa i Channinga Tatuma.

Natomiast „Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby poprawić swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Marcin Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

d2li9sc

W filmie „Brooklyn” widzowie przeniosą się w lata 50-te XX wieku. Eilis Lacey, młoda dziewczyna z Irlandii, opuszcza rodzinny kraj i wyrusza do Ameryki, by szukać szczęścia w Nowym Jorku. Początkowa tęsknota za domem mija, gdy w życiu Eilis pojawia się mężczyzna, a wraz z nim pierwsza miłość i romantyczne uniesienia. Wkrótce jednak przeszłość daje o sobie znać i Eilis musi dokonać dramatycznego wyboru między dwoma krajami i dwoma stylami życia… W rolach głównych: nominowana do Oscara Saoirse Ronan („Pokuta”, „Grand Budapest Hotel”), Domhnall Gleeson („Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, „Anna Karenina”), nagrodzony Oscarem Jim Broadbent („Iris”, „Żelazna dama”) i nominowana do Oscara Julie Walters („Mamma Mia!”, seria „Harry Potter”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

d2li9sc

Podziel się opinią

Share
d2li9sc
d2li9sc