Trwa ładowanie...
d3k5p36
Aktualności

''Twoja stara. Baśń'': W kinach od 1 czerwca!

Share
''Twoja stara. Baśń'': W kinach od 1 czerwca!
d3k5p36

Już 1.06 w kinach pojawi się niezależny film w reżyserii Łukasza Jedenastego „Twoja Stara. Baśń”.

* Władca Pierścieni według Monthy Pythona.*

Głównym bohaterem filmu jest niejaki Gienko - skromny mazurski rybak, którego jednak bardziej interesują dziewczyny i miód pitny aniżeli rybołówstwo. Pewnego dnia bohater ten znajduje w lesie tajemniczy przedmiot, przez który wpada w poważne tarapaty – zostaje niesłusznie oskarżony o zabicie dwóch rycerzy. Ścigany przez "królewskich", Gienko wyrusza do zamku szukać sprawiedliwości i zemsty, przeżywając (czasem ledwie o włos) po drodze wiele przygód (miedzy innymi spotkanie z Czerwonym Kapturkiem, Robin Hoodem czy walkę ze Smokiem Wawelskim). W tej komedii wszystko jest możliwe, a jej przebieg jest zupełnie nieprzewidywalny.

d3k5p36

W roli niezłomnego Gienka zobaczymy właśnie samego, Łukasza Jedynastego. W pozostałych rolach wystąpią między innymi: Marek Grabie (ostatnio znany z brawurowej roli dr Dreyfusa w improwizowanym serialu "Spadkobiercy"), a także Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi.

Film wyświetlany będzie premierowo m.in. w kinie Polonia w Łodzi, kinie Alchemia w Warszawie oraz kinach Kika i Mikro w Krakowie.

d3k5p36

Podziel się opinią

Share
d3k5p36
d3k5p36